fbpx

Polecamy

Informator samorządowy Powiatu Starachowickiego

Obchody Dnia Sybiraka (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Wicestarosta Dariusz Dąbrowski reprezentował Powiat podczas obchodów Dnia Sybiraka oraz 82. rocznicy napaści ZSRR na Polskę, organizowanych przez Gminę Starachowice, Związek Sybiraków Koło w Starachowicach oraz Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika.

Czytaj więcej...

Od Prasłowian do Polaków (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Za nami XII edycja festynu historycznego „Od Prasłowian do Polaków”, organizowanego przez Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura w Starachowicach w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Tym razem motywem przewodnim było dziedzictwo smaków.

Czytaj więcej...

Wielki remont w ZSZ nr 3 (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

Trwają prace związane z remontem i termomodernizacją Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach, w ramach dużego projektu pn. „Kompleksowa termomodernizacja budynku dydaktycznego oraz hali sportowej ZSZ nr 3 w Starachowicach wraz z remontem wewnętrznym budynku hali”.

Czytaj więcej...

Dzień Sybiraka w Starachowicach

  • Dział: Fakty

17 września br. odbędą się obchody Dnia Sybiraka i 82. rocznicy napaści ZSRR na Polskę organizowane przez Gminę Starachowice, Związek Sybiraków Koło w Starachowicach i Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika. Poniżej program uroczystości.

Czytaj więcej...

Wyjątkowy koncert w Muzeum (zdjęcia)

  • Dział: Fakty

4 września na hali lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się wspaniały koncert pn.„Krzysztof Penderecki im memoriam” w ramach 25. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena. Artyści z zespołu Penderecki Trio zagrali w pierwszą rocznicę śmierci Maestro Krzysztofa Pendereckiego. Ich występ uświetnił galę wręczenia Honorowej Nagrody Gospodarczej Starosty Starachowickiego pn. „Żelazny Pierścień”.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media